Muszyna: 5 dni z wyżywieniem. Aktywnie i imprezowo!

Sylwester Studencki w Muszynie to zdecydowanie najbardziej aktywny z naszych wyjazdów.

W bliskiej okolicy znajduje się kilka świetnych stacji narciarskich a najbliższa z nich – Muszyna-Wierchomla znajduje się zaledwie 2km. od naszych ośrodków wypoczynkowych.

W programie oprócz świetnych imprez, takich jak Silent Party, Impreza Zbójecka z biesiadą grillową, impreza na lodowisku czy Impreza Przebierana znajdziecie też rozgrywki sportowe w kosza, siatkę i piłkę halową, wycieczki do Krynicy Zdrój i interaktywne zwiedzanie okolicy ze smartfonem w ręku.

Jakby tego było mało, czekają na Was jeszcze rozgrywki w gry planszowe, zajęcia fitness, turnieje strzeleckie i zajęcia taneczne.

Wielkim finałem jest elegancki Bal Sylwestrowy z pełnym, trzydaniowym menu i obsługą kelnerską.

NASZA MIEJSCÓWKA

Wynajmujemy na wyłączność trzy ośrodki wypoczynkowe w Muszynie (Kolejarz, Lord oraz Korona).
Uczestnikami Sylwestra Studenckiego są wyłącznie młodzi ludzie, studenci i niedawni absolwenci, ludzie, którzy przyjechali, aby zaspokoić głód na imprezy i nowe znajomości! Gwarantujemy integrację w fantastycznej atmosferze!
Ośrodki gwarantują przyzwoity standard zakwaterowania. Grupom zapewniamy pokoje obok siebie, a dla potrzebujących nieco intymności, mamy pokoje dwuosobowe.
Centrum imprezowe Sylwestra Studenckiego znajduje się w Ośrodku Kolejarz, który posiada olbrzymią salę taneczną i czynną niemal całą dobę kawiarnię.
Z oddalonej nieco Korony, bez najmniejszego problemu dotrzecie na imprezy naszym, kursującym regularnie PartyBusem.

Zobacz, co będzie się działo na tym wyjeździe!

Bal Sylwestrowy

Bal Sylwestrowy z pełnym trzydaniowym menu i obsługą kelnerską to na naszym wyjeździe standard. Jest to impreza wyjątkowa i niezwykle elegancka. Na ten wieczór sala balowa zostanie profesjonalnie udekorowana a na stołach pojawią się wykwintne dania. Podczas balu zapewniamy różnorodną muzykę do tańca, wiele konkursów z nagrodami a dodatkowo profesjonalnie oświetlenie, wizualizacje i wspaniałą atmosferę. Jest prawdziwy bal, muszą być i balowe kreacje. A na stołach smakowite rozmaitości:

 • przystawka
 • trzy dania gorące
 • zimne przekąski non stop (na słodko i na słono): półmiski mięs i wędlin, półmiski śledzików, sałatki, galaretki owocowe, chrzan z jajkiem
 • napoje zimne i gorące
 • lampka szampana do wzniesienia noworocznego toastu

Dodatkowo:

 • nieograniczona możliwość wnoszenia własnego alkoholu i napojów
 • kawiarnia z barem (ceny baaardzo studenckie)
 • najlepsi, sprawdzeni DJ’e
 • relacja filmowa i zdjęciowa z balu

Zobacz jak było rok temu: ZDJĘCIA

Silent Party

Silent Party to impreza ze słuchawkami z 3 kanałami muzycznymi do wyboru! Każdy dostaje słuchawki, na których przełącza się na dowolny kanał. Grają dla nas równocześnie 3 DJ’e! 3 rodzaje muzyki – sam decydujesz przy jakiej się bawisz! A jeżeli masz ochotę porozmawiać po prostu zdejmujesz słuchawki. Wokół panuje cisza… Uderzająca moc muzyki na pozornie cichej imprezie.

Zobacz jak było rok temu: ZDJĘCIA

Impreza przebierana

Sądzisz, że przebierane imprezy są atrakcją dla dzieciaków! Nic z tych rzeczy. Ubiegły rok pokazał, że to fantastyczna atrakcja dla wszystkich! Zabierz ze sobą najbardziej odjechane przebranie. Najlepsze nagrodzimy! Tematyka dowolna…

Zobacz jak było rok temu: ZDJĘCIA

Impreza zbójecka

Syćkie baby i chłopy hulają i tańcują, haj! Są konkursy, co je Zbój Janek prowadzi. Janek to zbój nad zbóje, hultaj nie byle jaki, a dyć chłop śwarny i baby go syćkie kochają. Ognisko się jarzy, jadło jest smaczne i swojskie: bigos, kiełbasa, grochówka… jest i kociołek grzańca. Impreza jest fakultatywna, płatna na miejscu – 45zł/os. Impreza zaczyna się i kończy kuligiem – do sań siadamy i wio na Imprezę Zbójecką! :)

Zobacz jak było rok temu: ZDJĘCIA

Interaktywne zwiedzanie

Zapraszamy do aktywnego zwiedzenia najciekawszych miejsc w okolicy. Jedyne, czego potrzebujesz, to telefon z nawigacją oraz aplikacją do skanowania kodów QR. Atrakcja ta będzie dostępna przez cały czas – możesz skorzystać kiedy tylko będziesz chciał/a. Zabierz dziewczynę/chłopaka/znajomych i sprawdźcie co ciekawego czeka na Was w okolicy. Zwiedzanie odbędzie się w atrakcyjnej formie przy użyciu najnowszych technologii. Dla najdzielniejszych Zwiedzaczy przewidzieliśmy upominki :)

Narty z pochodniami

W tym roku znowu zrobimy spore zamieszanie na stoku w Muszynie. Spotykamy się na szczycie Szczawnika i urządzamy narciarską paradę z pochodniami. Do dyspozycji kilkadziesiąt pochodni. Mile widziane wariackie przebrania i dobre humory. Alkohol nie wskazany…

Zobacz jak było rok temu: ZDJĘCIA

Impreza na lodzie

W sąsiedztwie ośrodka znajduje się lodowisko, na którym urządzimy niezłą jazdę! Będzie to jazda bez trzymanki :) Muzyczny klimat zapewnią nasi DJ’e. Zapowiada się naprawdę gorąca atmosfera, która roztopi lody:) Na lodowisko dojdziesz w 15 minut, a łyżwy wypożyczysz na miejscu. Zapewniamy wstęp na lodowisko.

Zobacz jak było rok temu: ZDJĘCIA

Turnieje gier planszowych

Jeśli wydaje Wam się, że planszówki to nuda, zapraszamy do zorganizowanego specjalnie dla Was kącika gracza, gdzie będą na Was czekały rozmaite gry planszowe. Dzięki zorganizowanym turniejom poznacie na nowo tę świetną formę rozrywki, którą na pewno dobrze pamiętacie z lat dzieciństwa. Na zwycięzców czekają nagrody!

Planszówka sylwestrowa

Gra przygotowana specjalnie dla uczestników Sylwestra Studenckiego! To nasza autorska wersja alkochińczyka okraszona fajnymi zadaniami do wykonania. Planszę do gry wraz z pionkami i kostkami będziecie mogli wypożyczyć na miejscu. To idealny sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie przyjaciół.

Bumper ball

Bumper Ball, czyli Body Zorb to absolutna nowość na rynku rozrywki aktywnej, która wykorzystuje popularne od dawna kule sferyczne, czyli zorby. Kule Bumper Ball, jak sama nazwa wskazuje, są po to, by… się zderzać! Zostały tak skonstruowane, żeby uwolnić nogi i dać możliwość samodzielnego poruszania się. Wchodzicie do nadmuchanej kuli. Kogoś stukniecie, na coś wpadniecie, strzelicie gola. Bez znaczenia czy wygracie, czy przegracie, co przeżyjecie – to Wasze. Będzie fajnie, obiecujemy!

Turnieje strzeleckie

Turnieje strzeleckie to stały i bardzo lubiany przez Was punkt programu. Zapewniamy wiatrówki, łuki i cały niezbędny ekwipunek. Przyjdź i sprawdź czy masz celne oko a ręką po całonocnej imprezie nie trzęsie się za bardzo :)

Zobacz jak było rok temu: ZDJĘCIA

Turnieje sportowe

W tym roku uderzymy w Was dużą ilością aktywności fizycznej. W wynajętej przez nas hali sportowej zorganizujemy turnieje w siątkówkę, koszykówkę i piłkę halową o puchar Sylwestra Studenckiego.
Na zwycięzców czekają oczywiście puchary i nagrody.

Zajęcia fitness

Zajęcia przygotowane specjalnie z myślą o żeńskiej  części naszych Klientów. Na pewno przyda się trochę rozciągania przed wieczorną imprezą lub pozbycie się zakwasów po imprezie dnia poprzedniego. Z pewnością każda z Pań chętnie poćwiczy pod okiem profesjonalnej instruktorki fitness, bo przecież zdrowym ciele zdrowy duch, a właśnie o to nam chodzi.

Narty i deska

Muszyna to idealne miejsce dla miłośników białego szaleństwa! Szusuj po trasach 4 ośrodków narciarskich, położonych w pobliżu naszego ośrodka! Najbliżej ośrodka: Muszyna-Szczawnik DWIE DOLINY (2 km od ośrodka)

 • nowy wyciąg krzesełkowy połączony ze stacją narciarską Wierchomla
 • 15 tras zjazdowych (łączna długość: 15 km)
 • jeden skipass na wszystkie trasy (Wierchomla + Szczawnik)
 • bezpłatne parkingi na ponad 1000 samochodów
 • http://www.wierchomla.com.pl/stacja-narciarska-zima

Inne ośrodki narciarskie:

Ceny i Promocje. Zobacz jak pojechać za mniej lub za darmo!

615zł*/os pobyt  w ośrodku „Kolejarz”, „Lord” oraz „Korona”

650zł/os cena bez zniżki za pobyt w ośrodku „Kolejarz”, „Lord” oraz „Korona”

* Cena dotyczy osób biorących udział w promocji na Facebooku.

Aby z niej skorzystać:

 • polub nasz Fanpage
 • ustaw na swoim profilu na 7 dni jako zdjęcie w tle, zdjęcie, które możesz pobrać tutaj
 • wypełniając formularz zgłoszeniowy w pole „informacje dodatkowe” wklej link do swojego profilu na fb z ustawionym naszym zdjęciem w tle

Zniżki nie łączą się.

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie 28.12.2016-01.01.2017 – 5 dni, 4 noclegi
 • wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, pobyt zaczyna się obiadokolacją, a kończy śniadaniem
 • wszystkie atrakcje przewidziane w programie (impreza fakultatywna – Impreza Zbójecka z kuligiem – płatna dodatkowo na miejscu 45zł/os)
 • Silent Party, impreza na lodowisku, turnieje strzeleckie itp.
 • Bal Sylwestrowy z pełnym menu
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę rezydentów
 • foto i video relację
 • Świetną Zabawę!

Karnety narciarskie płatne są indywidualnie

ZNIŻKI DLA GRUP!

Zebrałeś imprezową ekipę znajomych? Skorzystaj ze specjalnej zniżki dla lidera grupy:

 • 10 osób* + Ty -> Ty jedziesz za 50% regularnej ceny za wyjazd
 • 18 osób* + Ty -> Ty jedziesz za darmo

*Każda osoba z Twojej grupy może skorzystać z PROMOCJI ‘FB’ – NA FEJSIE – 35zł taniej!

Transport zorganizowany

Kraków – Muszyna – Kraków | Cena przejazdu 70zł od osoby w obie strony

Warszawa – Muszyna – Warszawa | Cena przejazdu 130zł od osoby w obie strony

Autokar wyjeżdża do Muszyny dnia 28.12.2016, powrót autokaru następuje w dniu 01.01.2017

Należność za przejazd płatna jest do 6.12.2016 na ten sam numer konta, na który płacona jest należność za pobyt.

Uwaga! Możemy zorganizować dla Ciebie i Twojej ekipy transport z dowolnego miejsca w Polsce – skontaktuj się z nami!

Chcesz zostać dłużej?

Możesz przedłużyć pobyt do 02.01.2017.

Koszt noclegu i wyżywienia (śniadanie, obiadokolacja) to 99 zł. Należność płatna gotówką na miejscu u przedstawiciela Sylwestra Studenckiego.

Solina 5 dni z Balem i super imprezami!

Największe w Polsce imprezowe miasteczko studenckie – 500 miejsc!!!
Silent Party, Bal Sylwestrowy i wiele innych…

od 655

zapisz się teraz

Muszyna - aktywnie 5 dni z nartami, Balem i imprezami

Narty, sport, wycieczki, zwiedzanie i świetne imprezy!
Silent Party, Impreza Zbójecka, Bal Sylwestrowy i wiele innych…

od 615

zapisz się teraz

Ustroń - premium! 5 dni z nartami, Balem, imprezami

Super stoki w okolicy, najlepsze warunki zakwaterowania!
Silent Party, Impreza Zbójecka, Bal Sylwestrowy i wiele innych…

od 690

zapisz się teraz

Partnerzy